Area Teknoloji

Area Dağıtım, Tente Şirketler Grubu bünyesinde, Türkiye genelinde yaygın, konusunda uzman çözüm ortakları ile katma değerli iş çözümleri üreten ve teknoloji ürünleri tedariği sağlayan, teknoloji firmasıdır.

Tente Şirketler Grubu, 16 yılı aşkın bir süredir katma değerli iş çözümleri üretmekte, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. Tente Grup Şirketlerinden Mobit Bilişim; verimlilik ve karlılığınızın arttırılmasına imkan sağlamak adına mevcut teknolojilerde uzmanlaşırken yeni teknolojileri de yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli çözümler sunmaktadır.

Mobit’in müşteri odaklı çözümleri; başta Mobil Sistemler olmak üzere, Digital Görüntüleme ve Bilgilendirme Sistemleri, Tablet PC Çözümleri, Enerji Depolama Sistemleri ve Kurumsal Yazılım & İş çözümleridir.

Mobit Bilişim; çözümlerinde sahip olduğu geniş ürün portföyü ve uzman Ar-Ge kadrosuyla kamu ve özel sektördeki tüm müşterilerine uzun vadede kalıcı çözümler ve alternatifler sunmaktadır. Casio başta olmak üzere 10’dan fazla markanın Türkiye ve Bölge distribütörlüğünü sürdürmektedir.

İletişim Formu