Hakkımızda

Area Dağıtım, Tente Şirketler Grubu bünyesinde, Türkiye genelinde yaygın, konusunda uzman çözüm ortakları ile katma değerli iş çözümleri üreten ve teknoloji ürünleri tedariği sağlayan, teknoloji firmasıdır.

area-logo

Tente Şirketler Grubu, 16 yılı aşkın bir süredir katma değerli iş çözümleri üretmekte, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. Tente Grup Şirketlerinden Mobit Bilişim; verimlilik ve karlılığınızın arttırılmasına imkan sağlamak adına mevcut teknolojilerde uzmanlaşırken yeni teknolojileri de yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli çözümler sunmaktadır.

Mobit’in müşteri odaklı çözümleri; başta Mobil Sistemler olmak üzere, Digital Görüntüleme ve Bilgilendirme Sistemleri, Tablet PC Çözümleri, Enerji Depolama Sistemleri ve Kurumsal Yazılım & İş çözümleridir.

Mobit Bilişim; çözümlerinde sahip olduğu geniş ürün portföyü ve uzman Ar-Ge kadrosuyla kamu ve özel sektördeki tüm müşterilerine uzun vadede kalıcı çözümler ve alternatifler sunmaktadır. Casio başta olmak üzere 10’dan fazla markanın Türkiye ve Bölge distribütörlüğünü sürdürmektedir.